Diagnostika vozidla

Náše firma disponuje univerzální diagnostikou nejen značky VOLVO, ale tak=e na všechny Evropské a Asijské osobní automobily. Diagnostika umožňuje např.: Načtení a mazání paměti závad řídících jednotek vozidla. Mazání, nastavování servisních intervalů a další.

Příklad značek automobilů: Volvo, Peugeot, Citroen, Škoda, Seat, VW, Audi, Hyundai, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Toyota a další.

Diagnostika umožňuje mimo základních funkcí, veškeré nastavení a kódování řídících jednotek. Nastavení startovací dávky. V některých případech je z důvodu opotřebení vstřikovacího čerpadla nutné zvýšit dávku paliva na start (u dieselových motorů).

   ECO CLEANERS

  IN&OUT CARWASH

   DEEP CLEANING

Our goal towards our clients is to resolve all vehicle repair issues in a warm and professional environment to inspire their delight every time. For our employees, we strive to provide the best conditions and equipments to create extremely satisfied and loyal customers. In contrast, battery disconnect issues may cause variety of difficuties and problems-.

Issues like air conditioning breaking down, power accessory malfunctions, false warning lights and even lead to damage of featured electric modules.

Deep Textile Clean $20
Super Wash $15
Polishing with Rain Repellent $20
Special Offer Exterior Wash $10
Underbody Wash $20
Tire Gloss $5
Polish & Sealer $7

21

34

39