Contact

Telefon

+420 603 801 163

E-MAIL

obchod@volvodilycizek.cz
Pondělí
9:00-17:00
Úterý
9:00-17:00
Středa
9:00-17:00
Čtvrtek
9:00-17:00
Pátek
9:00-17:00
Sobota
Po dohodě
Neděle
Po dohodě

Kontaktní formulář

  Políčka označená symbolem * jsou povinná.


  Jak se k nám dostanete

  Od Europarku po kutnohorské směr Dolní Měcholupy

  Když pojedete od křižovatky vedle Europarku směr Dolní Měcholupy, nebo Říčany, minete po pravé straně čerpací stanici DB9, po levé straně minete Lídl, Jena nábytek, nebo Elektro Okey, dále podjedete viadukt a po pár metrech před Autobazarem Mega zahnete doleva. Pojedete stále rovně cca 2 minuty až do areálu. Při vjezdu do areálu musíte dojet k dílně.

  16

  Zadem od Štěrbohol ulicí K Lesíku směr Dubeč

  Na konci Štěrbohol minete křižovatku s retardérem a uvidíte dopravní značku konec Štěrbohol, pojedete cca 250m a zahnete doprava po nerovné cestě dál vjedete až do areálu, kde minete firmu odpady Svoboda a DTA. cca po 50 metrech dojedete k dílně.

  16

  Od Dolních Měcholup po Kutnohorské směr Europark

  Vyjedete z Dolních Měcholup směr Europark, pojedete po Kutnohorské a po pravé straně uvidíte Autobazar MEGA, za kterém zahnete hned doprava, kde je značena slepá ulice. Do ní vjedete a pojedete neustále rovně okolo pole a cca po 2 minutách dojedete až do areálu, musíte dojet až k dílně.

  16

  Zadem od Dubče po ulici K Lesíku směr Štěrboholy

  Pojedete z Dubče směr Štěrboholy po ulici K Lesíku mírnýma serpentinami až zahlédnete odbočku, vydáte se doleva po nerovné cestě až vjedete až do areálu, kde minete firmu odpady Svoboda a DTA. cca po 50 metrech dojedete k dílně.

  16